• Polski
  • English
  • Español

Partnerzy Bianco Logistic

Zaufali nam

tachol
tech

Kancelaria Transportowa TachoLandia.pl

Kancelaria Transportowa TachoLandia jest firmą zajmującą się profesjonalną obsługą firm transportowych w zakresie analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Dysponują doświadczoną i wyszkoloną kadrą, zapewniającą rzetelne i szybkie wykonanie ewidencji czasu pracy kierowców, czy też profesjonalne szkolenie dla Spedytorów oraz kierowców.

itcube
tech

IT CUBE

Firma ITCube Software istnieje od 1999 roku. Początkowo koncentrowała się na projektach indywidualnych dotyczących intranetowych rozwiązań biznesowych. Na bazie tych doświadczeń ITCube Software opracowało system klasy CRM – ITCube. Od roku 2003 pakiet ITCube jest stale rozwijany we współpracy z użytkownikami oraz partnerami. Pakiet ITCube został wdrożony w ponad 800 firmach z bardzo różnych branż.

owocni
tech

Owocni

internetowy kolektyw projektantów i ekspertów od identyfikacji wizualnej i wizerunku firm. Owocni pracują nad grafiką, tekstami i koncepcjami nowych marek bądź też nowymi odsłonami istniejących. Działając od wielu lat w najróżniejszych branżach i przyczyniając się do licznych sukcesów swych klientów, również nad marką Bianco Logistic zaoferowali 100% swych możliwości i uwagi.

itd
tech

Kancelaria Transportowa ITD-PIP.pl

założycielem kancelarii jest Mariusz Hendzel, uczestnik i wykładowca szkoleń inspektorskich, ekspert rozliczania (ewidencji) czasu pracy kierowców, specjalista analiz zapisów na wykresówkach, doradca i szkoleniowiec kierowców, autor opinii przedsądowych, regulaminów pracy i wynagradzania w przedsiębiorstwach transportowych, specjalista obsługi tachografów cyfrowych, znawca praktyk kontrolnych ITD i PIP, współpracuje z Radcami Prawnymi i biegłymi sądowymi.
Autor Poradnika Kierowcy: http://www.itd-pip.pl/poradnik_kierowcy.pdf

statoil
tech

Statoil Poland

założona w 1992 roku, jest filią norweskiego koncernu StatoilHydro, należącego do światowej czołówki w dziedzinie technologii wydobywania ropy naftowej i gazu ziemnego, w szczególności spod dna morskiego. Statoil posiada w Polsce sieć 294 stacji paliw (w tym 60 stacji franczyzowych i 48 stacje 1-2-3) działających w ponad 100 miastach. Koncern zainwestował dotychczas w Polsce 1.7 mld złotych. Pierwsza stacja Statoil typu Premium w Polsce ruszyła w 1993 roku w Zakroczymiu pod Warszawą. W lutym 2004 roku pojawiła się w sieci Statoil pierwsza stacja typu 1-2-3 w Kostrzynie nad Odrą. Statoil jako pierwszy w Polsce obok segmentu „Premium” wprowadził ofertę ekonomiczną – stacje pod marką 1-2-3 – bez sklepu i myjni, z pracownikiem obsługującym samochody na autogaz. Niedługo po tym Statoil uruchomił pierwszą stację franczyzową. Została ona otwarta w lipcu 2004 roku w Karczewie koło Warszawy.

Rozpocznijmy rozmowę,
o Twoim ładunku

+48 608 275 276