• Polski
  • English
  • Español

Referencje

Zaufali nam między innymi

Realizując zadania nam powierzone przez naszych Klientów działamy profesjonalnie i uczciwie, co potwierdza współpraca m.in. dla takich marek jak:

indesit
tech

Indesit

Indesit Company jest jednym z czołowych europejskich producentów i dystrybutorów dużego sprzętu AGD (czyli: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, płyt i okapów). Firma jest niekwestionowanym liderem na największych rynkach Europy: we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Rosji. Grupa, założona w 1975 roku, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Mediolanie, odnotowała w 2011 roku sprzedaż w wysokości 2,8 miliarda euro. Indesit Company posiada 14 zakładów produkcyjnych (we Włoszech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji i Turcji) i zatrudnia 16 tysięcy osób.

philips
tech

Philips

Philips zatrudnia obecnie w Polsce blisko 7 tysięcy pracowników w 4 zakładach produkcyjnych oraz organizacji marketingowo-sprzedażowej. Firma należy do największych inwestorów zagranicznych na polskim rynku (około pół miliarda euro zainwestowanych od roku 1991). Jest jednym z największych polskich eksporterów (ok. 900 milionów euro rocznie). Dzięki blisko 90-letniej historii obecności w Polsce, marka Philips cieszy się uznaniem klientów, partnerów i współpracowników.

iteka1
tech

Teka

międzynarodowa korporacją z ponad 80-letnim doświadczeniem. Swoją działalność koncentruje na technice kuchennej dla gospodarstw domowych i obiektów użyteczności publicznej. Ponadto ważnymi dziedzinami działalności są produkcja pojemników ze stali nierdzewnej oraz produkcja urządzeń sanitarnych. Obecnie Grupa posiada zakłady produkcyjne w 15 krajach. W efekcie sprzedaje produkty 15 marek w 125 krajach na 5 kontynentach i zatrudnia ponad 5000 osób.

biedronka1
tech

Jeronimo Martins Polska

należy do portugalskiej Grupy Jerónimo Martins. W Polsce jest właścicielem największej sieci sklepów detalicznych Biedronka oraz drogerii Hebe. Firma rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1995 roku. Jeronimo Martins Polska należy do portugalskiej Grupy Jerónimo Martins, która jest największym koncernem spożywczym w Portugalii. Jej początki sięgają 1792 roku, kiedy Jerónimo Martins otworzył w lizbońskiej dzielnicy Chiado nieduży sklep. W ciągu następnych dekad stał się on popularnym miejscem zakupów dla zamożnych lizbończyków i dostawcą dworu królewskiego.

Rozpocznijmy rozmowę,
o Twoim ładunku

+48 608 275 276