O Bianco Logistic

O NAS

Wielkość przedsiębiorstwa i zasięg geograficzny

Główna siedziba firmy znajduję się w Żyrardowie, w centralnej Polsce. Umożliwia to współpracę z Partnerami Biznesowymi z zachodniej i wschodniej części kontynentu. Nasze usługi transportowe skierowane są głównie na Półwysep Iberyjski na liniach transportowych Polska – Hiszpania/Portugalia – Polska.

Flota

Obecnie nasza firma posiada 150 jednostek transportowych. Nowoczesna flota i bezpieczeństwo to nasze priorytety. Co roku modernizujemy flotę i co 4 lata wymieniamy nasze ciężarówki na nowe.

Rodzaj użytego wyposażenia przyczepy-skrzynia, certyfikaty xl, podwójny pokład

Logistyka Bianco posiada łącznie 150 jednostek transportowych z licencjami na transport w Polsce i na świecie. Nasza flota składa się z następujących elementów:

Niezależnie od tego, czy wszystkie ciężarówki / przyczepy są własnością i podlegają outsourcingowi, wszystkie pojazdy, przyczepy i naczepy są własnością Bianco Logistic Group.

Bianco Logistic posiada 150 własnych jednostek transportowych
Bianco Logistic posiada 150 własnych jednostek transportowych

Technologia gps

Nasze pojazdy są wyposażone w inteligentny system GPS firmy TOMTOM Telematics oraz GBOX firmy INELO, który umożliwia stały kontakt ze sterownikami oraz kontrolę aktualnej pozycji pojazdu i ładunku. Obsługa klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w połączeniu z doświadczonym zespołem pracowników pozwala nam stawiać czoła największym wyzwaniom.

Wydajność usług

Nasze wyniki są mierzone w kryteriach takich jak punktualność i najszybszy czas transportu.. Wskaźnik KPI od naszych kluczowych Pratnerów Biznesowych wynosi 99%.

Kluczowe atuty w obsługiwanych destynacjach

Ze względu na stałe kursy w regionach Alovera, Guadalajara, Saragossa, Walencja i Barcelona głównym kierunkiem naszych destynacji jest rynek hiszpański i portugalski. Pracujemy na tych trasach przez cały rok, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić na bieżąco pojazdy na najwyższym poziomie (około 80 pojazdów w wymienionych lokalizacjach).

Wsparcie i struktura operacji

Nasze ciężarówki posiadają obsadę dwóch kierowców, dzięki czemu ładunki są bezpiecznie transportowane i dostarczasne szybko, bez niepotrzebnych opóźnień do miejsca przeznaczenia. Kierowcy są zawsze w kontakcie z naszym zespołem, który monitoruje ich postępy 24h/7, wyznacza bezpieczne miejsca parkingowe i jest w stanie przekazywać aktualne informacje do Klienta.

Obsługa klienta 24h/7, wsparcie IT

W Bianco Logistic jeden członek zespołu opiekuje się około 20 pojazdami. Zapewniamy całodobową obsługę i wsparcie dla naszych Klientów poprzez wyznaczenie dedykowanego członka zespołu do obsługi Klienta. Wsparcie IT jest realizowane przez firmy zewnętrzne.

flota

BĄDŹMY W KONTAKCIE

RODO: Firma Bianco Logistic Waldemar Księżyk z siedzibą w Warszawie /03-291/ przy ul. Św. Wincentego" "126A/28, chroni Twoje dane osobowe. Zapoznaj się z załączoną treścią klauzuli informacyjnej" "zawierającej politykę prywatności." Prowadzenie przez Ciebie dalszej korespondencji w formie" "elektronicznej oznacza świadomą i dobrowolną Twoją zgodę na przetwarzanie uzyskanych w ten" "sposób danych osobowych przez Administratora, którym jest Firma Bianco Logistic Waldemar" "Księżyk z siedzibą w Warszawie /03-291/ przy ul. Św. Wincentego 126A/28. Osoba, której dane" "dotyczą oświadcza, że podane dane są zgodne z prawdą, oraz że zapoznała się z klauzulą informacyjną" "dotyczącą celu i sposobów przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści tych"] danych i prawie ich modyfikacji.