Bianco Logistic - flota 2019

JUŻ 10 LAT RAZEM

Od początku istnienia naszej firmy w pełni zaangażowania pracujemy na sukces naszych wymagających Klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy pełen wachlarz usług transportowych i spedycyjnych.

Dla nas BIANCO LOGISTIC to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w codziennym brutalnym życiu gospodarczym. To także motywacja na sukces, towarzysząca nam w każdej nowej inwestycji.

Niepodważalnym atutem jest nasz dynamiczny rozwój, któremu towarzyszy także ekspansja naszych Klientów oraz wzajemne wspieranie się we wszystkich trudnych decyzjach.

BIANCO LOGISTIC to szybkość, solidność, duża elastyczność, nowoczesny tabor i oczywiście zaangażowana kadra, aby spełniać wymogi szybko rozwijającego się rynku. Posługujemy się nowoczesnymi narzędziami, tak aby nasz Klient zawsze wiedział co się dzieje z jego ładunkiem oraz aby w szybki i łatwy sposób dostarczyć informację o realizowanym zleceniu.
Historia firmy

Założenie firmy Bianco Logistic

Początkowo firma zajmowała się szeroką gamą procesów transportowych, a także opracowywała i dostarczała najnowsze rozwiązanie IT dla transportu. W początkowym stadium działania Bianco Logistic obejmowały tylko Polskę

Ekspansja do międzynarodowych usług transportowych

Nasza pasja do transportu spowodowała ekspansję do międzynarodowych usług transportowych z własną flotą. Ciągły rozwój prowadzi do możliwości realizacji większych projektów i stawienia czoła większym wyzwaniom. Systematycznie zwiększamy i modernizujemy naszą flotę.

150 własnych jednostek transportowych

Od początku posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia i licencje. Koncentrujemy się na sukcesie naszej firmy i naszych Partnerów Biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy szeroką gamę pakietów usługowych dla transportu i spedycji.

Niewątpliwą zaletą jest dynamiczny rozwój, któremu towarzyszy również rozwój naszych Partnerów Biznesowych oraz wzajemne wsparcie we wszystkich trudnych procesach decyzyjnych.

Bianco Logistic to szybkość, solidność, wysoka elastyczność, nowoczesna flota i oczywiście oddany personel. Wszystkie te elementy są niezbędne, aby sprostać oczekiwaniom szybko rozwijającego się rynku transportowego. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu nasi klienci zawsze są świadomi tego, co dzieje się z ich towarami, a my dostarczamy informacje o transporcie w szybki i przejrzysty sposób.Struktura organizacyjna

Zespół logistyczny Bianco Logistic jest zaangażowany w każde zlecenie transportowe. Nic nie jest niemożliwe – naszą zasadą jest elastyczność, solidność i terminowość wdrożenia, co daje gwarancję bezpieczeństwa towarów i terminowości dostaw. Dla nas Bianco Logistic to nie tylko praca – to pasja do rozwoju naszej firmy, to empatia dla naszych klientów w każdym dniu ich życia biznesowego. Skupiamy się także na sukcesie każdej nowej inwestycji.

Dla nas wszystkich, którzy są częścią Bianco Logistic – bez względu na zajmowane stanowisko – praca oznacza ogromne wyzwanie, ale także czerpanie satysfakcji z tego, co robimy. Każdego dnia radzimy sobie z wyzwaniami współczesnego świata logistyki. Zespół setek pracowników koncentruje się na codziennej realizacji zadań. Dbamy o to, aby nasz zespół był wysoko wykwalifikowany, dlatego bierzemy udział w regularnych szkoleniach, dzięki którym świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie.

Nasza firma ma własną bazę wyposażoną w warsztaty naprawcze i urządzenia do mycia samochodów ciężarowych w centralnej części Polski. Dzięki temu możemy systematycznie przeprowadzać kontrole ciężarówek w celu zminimalizowania ryzyka niesprawności pojazdów. Wszystkie procesy decyzyjne podejmowane są z naszego biura w Żyrardowie, zlokalizowanego pomiędzy Łodzią a Warszawą.

Z zaangażowaniem realizujemy nasze zadania, ponieważ nic nie napędza nas tak bardzo jak sukces i satysfakcja naszych Klientów. Pozytywne rekomendacje od firm, z którymi współpracujemy potwierdzają jakość naszej pracy. Nie ma nic bardziej stymulującego do działania.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

RODO: Firma Bianco Logistic Waldemar Księżyk z siedzibą w Warszawie /03-291/ przy ul. Św. Wincentego" "126A/28, chroni Twoje dane osobowe. Zapoznaj się z załączoną treścią klauzuli informacyjnej" "zawierającej politykę prywatności." Prowadzenie przez Ciebie dalszej korespondencji w formie" "elektronicznej oznacza świadomą i dobrowolną Twoją zgodę na przetwarzanie uzyskanych w ten" "sposób danych osobowych przez Administratora, którym jest Firma Bianco Logistic Waldemar" "Księżyk z siedzibą w Warszawie /03-291/ przy ul. Św. Wincentego 126A/28. Osoba, której dane" "dotyczą oświadcza, że podane dane są zgodne z prawdą, oraz że zapoznała się z klauzulą informacyjną" "dotyczącą celu i sposobów przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści tych"] danych i prawie ich modyfikacji.