partnerzy

Współpraca

W myśl zasady „czas to pieniądz… oszczędzaj jedno i drugie” wyspecjalizowaliśmy się w ekspresowym transporcie przesyłek na terenie Europy, a w szczególności specjalizujemy sie głównie w transporcie na trasach do Hiszpanii oraz Portugalii. Aby sprostać wymaganiom Klienów nasze samochody posiadają zróżdnicowaną ładowność, objętość oraz zabudowę nadwozi.

Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym na sumę gwarancyjną 250 000 USD, dzięki któremu każda przesyłka przewożona naszymi środkami transportu jest zabezpieczona zgodnie z konwencją CMS.

Jeśli tylko potrzebują Państwo transportu prosimy o telefon lub email a spróbujemy pomóc i zrealizować zlecenie oraz spełnić Państwa oczekiwania. Oferowane przez BIANCO LOGISTIC usługi transoportowe podlegają wycenie indywidualnej, zależnie od rodzaju i rozmiaru przewożonego towaru oraz dystansu do miejsca docelowego. W celu uzyskania szczegółownych informacji o usługach, a także wyceny zlecenia, prosimy o kontakt telefoniczy lub mailowy. Nasz zespół sprawnie i szybko przejmie zlecenie, a nasi Kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu transportu na terenie Europy, bezpiecznie dowiozą Państwa ładunek zasze na czas.

Nasi Kierowcy znają zasady zabezpieczania ładunku oraz przestrzegają przepisów wieć mogą być Państwo spokojni o terminowość i bezpieczeństwo Państwa zlecenia.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

RODO: Firma Bianco Logistic Waldemar Księżyk z siedzibą w Warszawie /03-291/ przy ul. Św. Wincentego" "126A/28, chroni Twoje dane osobowe. Zapoznaj się z załączoną treścią klauzuli informacyjnej" "zawierającej politykę prywatności." Prowadzenie przez Ciebie dalszej korespondencji w formie" "elektronicznej oznacza świadomą i dobrowolną Twoją zgodę na przetwarzanie uzyskanych w ten" "sposób danych osobowych przez Administratora, którym jest Firma Bianco Logistic Waldemar" "Księżyk z siedzibą w Warszawie /03-291/ przy ul. Św. Wincentego 126A/28. Osoba, której dane" "dotyczą oświadcza, że podane dane są zgodne z prawdą, oraz że zapoznała się z klauzulą informacyjną" "dotyczącą celu i sposobów przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści tych"] danych i prawie ich modyfikacji.